Jmenuji se Verča a jsem maminkou 18ti měsíční dcerky Natálky. Podnikáme spolu různé výlety, procházky a snažím se, abychom byly co nejvíce v přírodě a na čerstvém vzduchu. Milujeme hudbu, tanec a jídlo:)

Momentálně si naplno užívám mateřskou dovolenou. Před ní jsem pracovala jako učitelka v mateřské škole. Studovala jsem na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích obor Učitelství pro MŠ. Studium jsem úspěšně dokončila a dále absolvovala celou řadu vzdělávacích kurzů, jako například kurz environmentální výchovy, muzikoterapie, artefiletiky, grafomotoriky, kurz pohybových her s hudbou a zdravotníka zotavovacích akcí.

Součástí Active mama týmu jsem proto, protože mě práce s dětmi nesmírně baví a chci se jí věnovat dál i během mateřské dovolené. A také bych chtěla ukázat ostatním maminkám, co vše lze v přírodě s dětmi dělat a jak využít a hrát si s přírodninami.

Přijďte s dětmi a společně zažijeme legraci, budeme si hrát, dovádět, poznáme spoustu zvířátek, květin a mnoho dalšího, co nám příroda nabízí.

Moc se na Vás s Natálkou těšíme!

Verča a Natálka